KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Lankytoja Milda

Kangoo Jumps iššūkio dalyvė Milda: "Iššūkio rezultatai - 10kg, sutvirtėję raumenys, kuriuos galvojau jau neįmanoma sustiprinti 🙂, sumažėjusios apimtys! - vis susilaukiau klausimų - ką darai, kad taip sulieknėjai?.. 🙂 Nauji draugai 🙂 ir visa TAI tik pliusas prie smagaus sporto, kuris iššūkio metu tapo įpročiu."

Lankytoja Olga

Kangoo Jumps iššūkio dalyvė Olga: "Šiek tiek užsispyrimo ir rezultatas yra pasiekiamas. Esu be galo dėkinga savo Kangoo Jumps instruktoriui Vitalij Kolbasnik - tik Jūsų dėka tapau tokia! - 27 kg! 😁 "

Lankytoja Taida

Kangoo Jumps iššūkio dalyvė Taida: "Užsiėmimus lankau jau antrus metus, iššūkio metu numečiau 18kg, sulig kiekviena diena jaučiuosi vis geriau, turiu daugiau energijos!"

Lankytoja Oksana

Kangoo Jumps iššūkio dalyvė Oksana: "Iššūkio metu atsikračiau 19 kilogramų. Ar reikia ką pridurti? 😁"

Lankytoja Julija

Kangoo Jumps iššūkio dalyvė Julija: "Nuo 2018 balandžio pradėjau lankyti Kangoo Jump treniruotes, norėdama atsikratyti antsvorio (po vaiko gimimo). Pasirinkau šios rūšies sportą, nes turiu stuburo išvaržą. Labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais: pasikeitė kūno apimtys, žymiai sumažėjo nugaros skausmai. Be to, atėjus į kiekvieną užsiėmimą, mane džiugina instruktoriaus dėmesingumas, pakili nuotaika, neapsakoma energija, užvedanti muzika bei puikios komandos mergaitės... rekomenduoju visiems! GERA SAVIJAUTA GARANTUOTA!!!"

Lankytoja Eglė

Kangoo Jumps iššūkio dalyvė Eglė: "Į Kangoo Jumps patekau visai atsitiktinai. Kiekvienas žinome tą būseną, kai esi pilnas minčių, streso, rūpesčių ir norisi tiesiog viską paprasčiausiai „iškratyti“, iššokti, paleisti. Su tokiu tikslu pirmąkart pravėriau Dance Time studijos duris, net nelabai žinodama kaip, kokiu būdu visa tai vyksta. Nepasidomėjau, nes pamačiau skelbimą ir spontaniškai gimė idėja pabandyti. Tikėjau, kad jeigu atsirado noras pabandyti – bus verta😊. Ir ką? Įspūdis? Nuomonė? Jausmas? Reklamomis netikiu, bet ši „kartą paragavęs, negali sustot“, čia puikiai tiko! Matyt, tikrai neveltui bandomoji treniruotė yra pigesnė – nepatikti negali 😍 Žinoma, pirmus kartus buvo nedrąsu, netgi šiek tiek baisu, nes tai nėra įprastas sportas ir šokinėti su didžiuliais batais.. visgi mes ne visai kengūros Ir tikrai – po poros savaičių intensyvaus šokinėjimo pradėjo skaudėti koją. Tada ir pamačiau neįtikėtiną trenerių profesionalumą. Studijos vadovas, kuris vedė daugiausiai treniruočių, turėjo išsamių kineziterapijos žinių ir praktikos – netrukus skausmas ėmė mažėti. Dabar aš visada drąsiai einu į treniruotes, nes žinau, kad ir kas benutiktų, manimi bus pasirūpinta😊 Taip pat mačiau kaip kitoms merginoms šokinėjant pradeda skaudėti šoną – po poros minučių tai būna išspręsta ir jos tęsia užsiėmimą. Kaip atsidūriau vadinamajam IŠŠŪKYJE? Iškart po bandomosios treniruotės pasakiau: „noooooriu taip kasdien!“ Laiko ir jėgų atrasiu, nes yra noras 😊 Deja, kasdien treniruočių nėra😒, bet man buvo pasiūlyta dalyvauti „iššūkyje“ . Čia gavau treniruotes 4 kartus per savaitę (su galimybe papildomai lankyti penktadienį ir sekmadienį😊), mitybos specialistės konsultacijas ir (o kaip gerai!) nuosavus batus! Tai reiškia, kad vos tik nutirps sniegas, galėsiu savaitgaliais šuoliuoti į parką! Su kitomis kengūromis😄. Vakar oficialiai pasibaigė mano iššūkio programa. Aš buvau net užmiršus, nes jau seniai užsirašiau į kitą ir esu tikra – nuo pirmo atėjimo į studiją, mano aktyvus gyvenimas bus nesibaigiantis iššūkis😄. Kažkam gali skambėti kaip pamišimas, lazdos perlenkimas ar kokius dar ten žmonės sugalvoja epitetus, kad pateisintų tingėjimą sportuoti😄. Aš mąstau taip: jei nepamiršai/atradai laiko, jėgų pavalgyti, pamiegoti, apsirengti 😄, tikrai dienos bėgy trūks vienos detalės – sporto😊. Iššūkio rezultatai? Gavau tai, ko atėjau: puikią nuotaiką, savijautą ir visapusišką priežiūrą😊 Ačiū Kangoo Jumps Vilnius komandai💗"